Copyright 2017 -

Już niedługo rozpoczną się długo wyczekiwane badania podwodne na morzu w ramach projektu: "Rozpoznanie podwodnych stanowisk archeologicznych w ramach badań AZP obszarów morskich w rejonie Kołobrzegu". Postaramy się na bieżąco informować Was o postępach w pracach i ekscytujących znaleziskach. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony.

Projekt: "Rozpoznanie podwodnych stanowisk archeologicznych w ramach badań AZP obszarów morskich w rejonie Kołobrzegu"dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu

logo seaya

Projekt Rozpoznanie podwodnych stanowisk archeologicznych w ramach badań AZP obszarów morskich w rejonie Kołobrzegu dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.